HAKKIMIZDA

RADYO YÖNETİM KURULU BAŞKANI
NECMETTİN ÇALIK

Logo / Çağrı Tipi YÜKSELİŞ RADYO
Lisans Tipi R3 T3
Yayın Frekans Bandı FM  - Kanal No Frekans (Mhz) 93.8
Bilgi işlem ve İdari sorumlu Dilek BATI
Web Sitesi Sorumlusu Dilek BATI
Reklam ve İzleyici idari Sorumlular     Bülent ALTINTAŞ  İsmail KOBA
Telefon +90 242 722 99 96
E Posta radyoyukselis@hotmail.com

 

2007 yılından bu yana kesintisiz ilkeli, saygın ve içerikli(boş olmayan) yayınını SERİK /Antalya başta olmak üzere Aksu, Serik, Belek, Kadriye, Boğazkent,  Manavgat, Alanya, Gazipaşa, Akseki, Beldibi, Kemer, Göynük, Çamyuva, Tekirova, Korkuteli, Kumluca, Finike, Burdur, Isparta da beğeni ile dinlenmektedir. Ayrıca INTERNET den www.yukselisradyo.com adresinden yayınımızı tüm dünya dinlemektedir.

Yükseliş Radyo,  Necmettin ÇALIK Yön. Kur. Başkanlığındaki Serik Radyo TV, iletişim Reklam Hiz. Aş firmasının bir üyesi olup Özel Akdeniz Yükseliş Eğitim kurumları Kampüsü’nden yayın yapmakta, Yükseliş  Koleji öğrencileri velileri ve çalışanları ile sadece kendi içinde Serik bölgesi merkezli yirmi bin kişilik elit bir dinleyici potansiyeline ulaşmaktadır..

Yükseliş RADYO  4 kw lık vericisi ile Deniz Tepesi yolu mevkiinde’ kendi yayın  direğinden yayın atmakta olup herhangi bir yayın kesintisine karşı ise bir yedek güç kaynağı destekli vericisiyle kesintisiz yayınını sürdürmektedir. Doğru Türkçe kullanımı ve yayınlanan her müzik parçasının tek tek özel seçimi dinleyiciyi Fm. 93.8 frekansında dahi uzun kalmasını sağlamaktadır.

Türkiye de dört meslek birliğine (MESAM, MÜYAP, MÜYORBİR ve MSG) ye yayınlanan her şarkı için telif ödeyen, yerel anlamdaki ilk yayın kuruluşudur. RATEM üyesi de olan Yükseliş Radyo kurumsal bir yapıya sahiptir. Anadolu Ajansının internet abonesi olan Radyo Yükseliş gün içinde derlenen Yerel, yurt, Dünya, Spor, Eğitim, Tarım, Turizm ve ekonomi haberlerini dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Yayıncılık çok ciddi bir sektördür. Reklamın hedef kitlesi, radyonun niteliği, içeriği ve yayın çizgisi reklam verenin de imajını oluşturur. Yükseliş Radyo, Türkçe ağırlıklı yayın yapmakta olup, belli saatlerde tematik programları ile ilgi ve beğeni ile dinlenmektedir. Sabah 6.30 dan 08.00 kadar güne serbest yayın ilkesi ile hoş bir başlangıç yapar. Akşam saat 18:00-20:00 gösterdiğinde tam iki saat boyunca keyifli, dinlendiricili programı ile damaklarda ve kulaklarda unutulmaz bir iz bırakır. Diğer zamanlarda Türkçe ağırlıklı ve Yerel Halk müzik çeşitleri ile de dinleyebileceğiniz bir yayın yapmaktadır. Yükseliş RADYO bölgede çok önemli bir markadır. Yükseliş RADYO da yayınlanan her reklam da bir markadır.

Saygılarımızla,

REKLAMLAR

RADYO YÜKSELİŞ DERGİSİ

Akdeniz Yükseliş Eğitim Kurumları

RENT A CAR

RENA TELEKOM

Konurlar

SİMGE METAL VE GÜNISI

AKDENİZİN DÜĞÜN PAKETÇİSİ

YAYIN AKIŞI
07:00 - 10:00
bülent
Sabah Horozu
10:00-12:00
büşra
büşra ile rengarenk
16:00-18:00
Atakan
Atakan ile müzik keyfi
18:00 - 20:00
MEMO
Akşam Keyfi
20:00 - 22:00
ismail
ismail´le anında istek hattı
22:00-24:00
osman
yalnızlar rıhtımı
DUYURULAR
OKULUMUZDA VOLEYBOL SEÇMELERİ BAŞLADI
Okulumuz Beden Eğitimi Öğretmeni Gülsüm ERÇOBANOĞLU öncülüğünde okulumuz öğrencilerinden voleybol seçmeleri... devamı »
AKDENİZ YÜKSELİŞ EĞİTİM KURUMLARI 2013-2014 EĞİTİM KAMPANYALARI
KOLEJİMİZDE KAYITLAR KAMPANYALI FİYATLARLA DEVAM EDİYOR. 2013-2014 İNDİRİMLİ KAYIT FİYATLARIMIZDAN FAYDALANABİLİRİSİNİZ. OKUL ÖNCESİ- İLKOKUL-... devamı »
HEDEFİ YÜKSEK OLANLARIN TERCİHİ
YÜKSELİŞ KOLEJİ EĞİTİM KURUMLARI ANAOKUL+İLKOKUL+ORTAOKUL+ANADOLU LİSESİ RADYO YÜKSELİŞ 93.8 www.akdenizyukseliskoleji.k12.tr ERKEN KAYIT... devamı »
HAYDİ DURMA SENDE MESAJ YOLLA!
yukselis yaz bir boşluk bırak gönlünden geçen mesajı 3969´a yolla tüm operatörlerden gönderebilirsiniz istekleriniz bizim... devamı »
YÜKSELİŞ TOP 10